Dairy Free Mocha Frappe Recipe

tento mléčný free Mocha frappe recept je pro nádherné občerstvení. Věnujte velkou pozornost čtenářům bez laktózy!

mléčné výrobky zdarma kokosový Mocha Frappe fotografie

život jako nová máma je ten, který je plný změn.

jako někdo, kdo má rád být na vrcholu věcí a udržet život pod kontrolou (číst: jsem kontrolní blázen), určitě se učím být trochu přizpůsobivější,než jsem býval. Jistě, možná budu chtít běžet k cíli, ale pokud dítě spí, Moje pochůzky musí počkat.

někdy je večeře na stole, připravená a čeká, na konci dne… jindy jsem sotva přemýšlel o večeři, když můj manžel po práci vejde do kuchyně. A nemluvme ani o tom, kolik dní nemám sprchu před obědem.

v poslední době je jednou z dalších změn, kterým jsem se musel přizpůsobit, vyřazení mléka z mé stravy. Tušil jsem, že by to mohlo zneklidnit bříško mé malé holčičky, tak jsem se pro jistotu rozhodl ho ze svého jídelníčku vyřadit. (Jako vedlejší poznámku jsem předtím netušil, že je docela běžné, že dítě má problémy s mlékem v maminčině stravě!)

mléčné výrobky zdarma kokosový Mocha Frappe obrázek

i když nejsem někdo, kdo často pije sklenici mléka nebo jí hodně jogurtu nebo zmrzliny,v mé stravě stále číhalo hodně mléčných potravin. Už jsem nemohl péct s máslem a můj recept na pizzu v pátek večer musel projít proměnou. To také znamenalo, že moje příležitostné výlety do Starbucks již nebyly možné.

nedávno odpoledne, když jsem toužil po zmrzlém kávovém nápoji, jsem se rozhodl vzít věci do svých rukou a vyrobit si vlastní nápoj bez mléka. Měl jsem nějaké kokosové mléko v lednici, tak jsem se rozhodl použít to spolu s nějakým čokoládovým sirupem (který se náhodou také zbavil mléka!) vytvořit mrazivý kokosový mocha frappe bez mléka.

použil jsem svůj francouzský lis, abych uvařil silnou kávu a hodil vše do mixéru. V žádném okamžiku, Oba můj manžílek a já jsme šťastně usrkávali naše frappy, nechybí ani mlékárna. Také jsme měli uspokojení s vědomím, že jsme nemuseli vysolit $ 10 pro naše nápoje!

mohlo by se vám také líbit tento lahodný recept Baskin Robbins Cappuccino Blast!

plánujete večeři a potřebujete inspiraci?

co takhle hledat nový nápad na večeři s pomalým vařičem?

máme vás vztahuje v naší stále rostoucí skupině Facebook! Pokud ještě nejste členem, proč ne?!

Facebook!

povídáme si o technikách vaření, dezertních nápadech a všem mezi tím. Pokud jste již členem, pozvěte své přátele, aby se k nám připojili také!